Medical card
A bad doctor treats the disease, a good doctor treats the cause of the disease.
  • гепатит
  • Недели беременности

    Беременность по неделям

  • Сколько живут с диагнозом рак
  • Как рыбий жир может уменьшить воспаление

Як беруть яйцеклітину у жінки: підготовка і пункція

2021-06-02 17:22:56
Як беруть яйцеклітину у жінки: підготовка і пункція

Одним з інноваційних сучасних методів запліднення, який дозволяє стати батьками бездітним сімейним парам, є ЕКО. Кожній жінці, яка зважилася на відповідальний крок, необхідно знати, як саме беруть яйцеклітину у жінки для подальшого запліднення. Таким чином, можна уникнути сумнівів і страхів перед невідомою процедурою. 



Коли яєчники не продукують власних яйцеклітин наприклад порушення функцій, пороки розвитку, передчасне виснаження функцій яєчників, менопауза використовується донорство яйцеклітини, подробніше можно прочитати на сайті клініки репродуктивної медецини "Надія" https://ivf.com.ua/infertility_treatment/reproductive-technologies/oocyte_donation/

 

Особливість ЕКО 

Про поняття донорської яйцеклітини в країні заговорили тільки в вісімдесятих роках. На сьогоднішній день вона вважається найбільш популярною. До ЕКО звертається безліч подружніх пар, що мають проблеми із заплідненням. 

 

В процесі процедури яйцеклітину, як власну, так і отриману від донора переносять в тіло пацієнтки. При цьому, запліднення виробляють чоловічим генетичним матеріалом чоловіка (спермою). При необхідності альтернативою стає донор. Якщо беруть сперму чоловіка, він вважається генетичним батьком. В протилежному випадку дитина буде чужорідним по генетиці. 


 

Скільки яйцеклітин потрібно для ЕКО? 

Під час процедури беруть пункцію від 7 до 20 ооцитів. Їх кількість залежить від віку і здоров'я пацієнтки. Незалежно від випадку, мінімальна кількість ооцитів не повинно бути менше 7. 

 

Сама процедура не повинна викликати остраху, так як вона є поширеною і давно застосовується, тому беруть яйцеклітини майже безболісно. Для багатьох сімейних пар її успішне проведення є запорукою довгоочікуваного результату і поява на світ дитинчати. Гарантією результативності ЕКО виступає дотримання всіх нюансів і рекомендацій лікаря. 

 

Завдяки сучасній процедурі, можна народити малюка , будучи бездітною або надати можливість стати щасливою матері іншої жінки.

Як відбувається забір? 

Для забору матеріалу слід дотримуватися послідовності етапів. Також потрібно дотримуватися всіх нюансів і витримати час злиття клітин, які будуть готові до імплантації. 

 

Підготовчий етап 

  

В першу чергу, напередодні забору яйцеклітини, пацієнтка відмовляється від прийому їжі. Пиття не можна вживати, як мінімум, за дві години до пункції. Важливим нюансом є спорожнення сечового міхура і кишечника напередодні ЕКО. Пацієнтка повинна завчасно прибути в клініку і змінити одяг на стерильну. 

 

Забір яйцеклітин 

Цей крок - основний і проводиться під загальним наркозом. В результаті проколу фолікула, з жіночих репродуктивних органів витягують яйцеклітину. При цьому спеціальна голка, разом з яйцеклітиною витягує генетичну рідина. Саме таким нехитрим способом і беруть яйцеклітину у жінки. 

 

Запліднення 

На наступному етапі яйцеклітину запліднюють сперматозоїдами донора або чоловіка. Доктор призначає дату, коли жінці необхідно з'явитися для введення ембріона в матку. На результативність процедури впливає дотримання чоловіком медичних рекомендацій і ведення правильного способу життя. Перед заплідненням чоловік здає спермограмму кілька разів для визначення властивостей сперми.


Період реабілітації 

На цьому етапі, іменованому післяопераційним періодом, в результаті використання анестезії, пацієнтка може відчувати невелике запаморочення і слабкість. Незабаром ситуація стабілізується і ознаки проходять. Жінка не повинна лякатися можливих кров'яних виділень, тягнуть болю внизу живота. Такі симптоми вважаються нормою і незабаром проходять. 

 

Доктор призначає спазмолітичні і протизапальні препарати. В окремих випадках необхідний серйозний медичний контроль. Сигналом до такого може служити запаморочення, порушення ритму серця, скачки тиску, неминущі болю і сильна кровотеча, які можуть турбувати більше доби. 

 

Поради 

Плануючи звернутися до ЕКЗ, необхідно дотримуватися рекомендацій доктора протягом тривалого періоду часу. Яйцеклітину беруть лише в разі відмінного стану здоров'я і якщо жінка не має серйозних хронічних захворювань.

Оставьте комментарии и отзывы!

Используйте нормальные имена. Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)