Медицинская карта
Плохой врач лечит болезнь, хороший - причину болезни.
  • гепатит
  • Недели беременности

    Беременность по неделям

  • Сколько живут с диагнозом рак
  • Как рыбий жир может уменьшить воспаление

Як вибрати взуття для медичних працівників?

2020-05-12 06:13:07

Медична взуття не дарма виділена в окрему категорію продукції. Особливості застосування висувають певні вимоги до медичного взуття та їх характеристик істотно відрізняються від характеристик звичайного повсякденного взуття. Якісне медичне взуття забезпечує комфорт протягом усього дня, знижує навантаження на ноги, спинні м'язи. Зручність медичного взуття оцінили і активно експлуатують і представники багатьох інших сфер діяльності, де робота має на увазі тривале перебування на ногах.

Якими якостями повинно володіти медичне взуття?

Медичне взуття повинно бути не тільки максимально зручним, але і забезпечувати правильний розподіл навантаження в стопі. Для цього, медичне взуття повинно мати можливість використання спеціальних устілок-супінаторів. Матеріали виготовлення медичного взуття повинні бути переважно натуральними, щоб забезпечити нормальну циркуляцію повітря, повноцінний вологообмін. В цьому плані дуже добре себе зарекомендували вироби з сітчастими елементами або всієї верхньої поверхнею. Нога в такому взутті не потіє. Форма носа повинна бути досить широкою, щоб уникнути здавлювання пальців, появи натертостей і мозолів. Вибираючи медичне взуття, зверніть увагу також на виконання підошви, вона повинна бути в міру м'якою і гнучкою, щоб забезпечити легку ходу. Крім того, краще вибирати медичне взуття з рифленою поверхнею підошви, це забезпечить додаткову стабільність при ходьбі і попередить ковзання взуття по гладкій плитці. Віддавайте перевагу виробам від відомих торгових марок, які займаються виготовленням саме медичної та спеціального взуття / одягу. Продукція таких виробників має всі необхідні сертифікати і повністю відповідає встановленим вимогам.

Де краще купити?

На сьогоднішній день тисячі різних продавців пропонують купити медичне взуття в Києві та інших містах України на різних умовах. Однак не всі вони можуть надати грамотну консультацію і гідний сервіс. До того ж, не всі магазини продають якісну сертифіковану продукцію. Купуючи даний товар в інтернет-магазині Орто-Лайн, Ви можете бути впевнені в якості сервісу і самого товару. Відчуйте на собі комфорт покупок у надійного продавця медичної техніки! Переглянути асортимент, почитати характеристики, відгуки, а також замовити вподобану медичну взуття.

Оставьте комментарии и отзывы!

Используйте нормальные имена. Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)